Ekonomi

Bahçıvan Grup İnşaat’tan dev yatırımlar devam ediyor

Başta Torbalı olmak üzere İzmir’in birçok ilçesinde yatırım yapan ve Torbalı’da birçok departmanda kalitesinde öncü olan Bahçıvan Kümelenmesi, yeni projelerle yoluna devam ediyor.

Torbalı’da konut çıtasını yükselten, ilçenin ilk akıllı konutlarını yapan, teknolojiyi kaliteli personelle buluşturan Bahçıvan Kümelenmesi, villa projeleriyle de adından söz ettiriyor.

Torbalı’da ilk akıllı konut sistemlerini kurduklarını ve bu tarafta öncü olarak diğer inşaat firmalarına örnek oluşturduklarını belirten Utku Can Bahçıvan, kaliteden ve işçilikten ödün vermeden devam edeceklerinin altını çizdi.

Yönetim Kurulu Üyesi Utku Can Bahçıvan projeleri hakkında bilgi verdi. Bahçıvan, “İnşaat sektöründe yıllardır güvenilir işlere imza attık. Grup şirketlerimizde güven ve kaliteyi her zaman ön planda tuttuk. İşimizi seviyoruz. Sağlam yapılar inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

Buca’da 90, Torbalı’da 80 daireyi kiraya vererek bölüme yeni bir soluk getiren şirket, kiralamanın yanı sıra satılık projeler de yürütüyor. Çeşme ve Foça’da villa projelerine devam eden Bahçıvan Küme, aslına sadık ve şık tasarımlara sahip binalar üreterek yaşam alanları yaratıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu