Haber

Ayrılık mı Var? Mert Aydın’la Evlenen Merve Boluğur’un Bir Takipçisine Verdiği Cevap Kafaları Karıştırdı

2 Ekim’de dünya evine giren Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın evlilikleri magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. İlgilerinin başından itibaren hem paylaşımlarıyla hem de açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü çift için bu sefer ayrılık argümanları ortaya atıldı. Boluğur’un bir takipçisinin ‘Ders çıkardığın olay ne?’ sorusuna verdiği cevap kafalarda soru işareti bıraktı. Gelin tüm detaylara birlikte bakalım… ?

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren ünlü oyuncu Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın evliliği herkese sürpriz olmuştu hatırlarsınız ki.

Uzun vakittir yalnız olan Merve Boluğur’un sonunda mutluluğu yakalaması ve aldığı evlilik kararı tüm hayranlarını sevindirmişti.

Aşklarını sosyal medya üzerinden sık sık paylaşan ünlü çift en son Merve Boluğur’un eşinin doğum gününü kutladığı cümlelerle gündeme gelmişti.

Yaptığı açıklamalarla gündem olan Merve Boluğur ve Mert Aydın bu sefer ayrılık argümanlarıyla gündeme geldi.

Geçtiğimiz günlerde Boluğur’un toplumsal medyadan paylaştığı fotoğraflarda yüzüğünün olmaması dikkat çekmiş ve başlarda soru işareti bırakmıştı.

Bir müddettir tek başına fotoğraf paylaşmaya devam eden Boluğur, bir takipçisinin “Ders çıkardığın olay ne?” sorusuna “Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler. Bundan sonra kimseye büyük iyilikte bulunmayacağım” yanıtıyla gündem oldu.

Merve Boluğur’un bu kelamlarıyla kimi kastettiği bilinmezken “ayrılık mı geliyor?” sorusunu da beraberinde getirdi.

Konuyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumalarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu