Haber

Yayın ihalesi 29 Şubat’ta tamamlanacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Kulüpler Birliği Vakfı’nın ortaklaşa oluşturduğu Süper Lig ve 1. Lig Yayın İhale Komitesi, Riva’da toplanıyor.

TFF’den yapılan açıklamaya göre, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Galatasaray Kulüp Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Yardımcısı Dursun Özbek, RAMS Başakşehir Futbol katıldı. Kulüp Başkanı ve Kulüpler. Birlik Vakfı Başkan Yardımcısı Göksel Gümüşdağ, TFF 2. Başkan Yardımcısı, İcra Kurulu Üyesi, İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve 1. Lig Yalçın Orhan, Lider Yardımcısı, Yürütme Konseyi Üyesi Yusuf, Kulüp Lisans İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Engelli Federasyonlar. Günay ile Mali İşler ve Yeni Teknolojilerden Sorumlu Yürütme Kurulu Üyesi Erman Kalkandelen katıldı.

Süper Lig ve TFF 1. Lig’in önümüzdeki 3 yıldaki yayın haklarına ilişkin önerilerin komisyon tarafından değerlendirildiği toplantıda, Türk futbolunun tanınırlığını artıracak ve Türk futboluna daha fazla gelir getirecek satış, pazarlama stratejileri ve iş birliği konuları ele alındı. Kulüplerin yanı sıra futbolun önde gelen ülkelerinin yayın gelirleri de konuşuldu. konular arasındaydı.

Süper Lig ve TFF 1. Lig yayın ihale sürecinin 29 Şubat’ta tamamlanması hedefleniyor.

(SPOR HİZMETİ)

suluova-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu