Yaşam

Şef Arda Türkmen’in eşi trafik çetesinin saldırısına uğradı

Ünlü şef Arda Türkmen’in sosyal medya fenomeni eşi Melodi Erbirliler, trafik çetesinin saldırısına uğradı. Kızlarıyla birlikte araç kullanırken camları bir erkek tarafından yumruklanan Erbir sakinleri, yaşadıkları kaygıyı anlatarak, “Arabanızın kapı ve pencerelerini kapalı tutun” uyarısında bulundu.

“KAPIMI ZORLADI VE BENİ ARAÇTAN ÇIKARMAYA ÇALIŞTI”

Fenomen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, trafikte sorun yaşamadığı bir gangsterin saldırısına uğradığını belirterek, “Cadılar Bayramını uzakta aramayın. Durgun trafikte aracın sürücüsü, Arkadaki araba trafik olmadığını düşünerek kapımı zorlayarak beni arabadan çıkarmaya çalıştı. Neyse ki kapılar kilitliydi ama o, “O anki korkumu ve bana duyduğu öfkeyi anlatamam. takip etti. Etraf çılgın insanlarla dolu, lütfen pencerelerinizi ve kapılarınızı mümkün olduğunca kilitli tutun” dedi.

“ARABADA KIZIM VE YARDIMCILARIM VARDI”

Daha sonra yaşadığı tedirgin anları anlatan ve video yayınlayan Erbirliler, şöyle konuştu: “Kavga, gürültü, korna sesi yoktu. Ben sadece duruyordum, önümdeki bütün arabalar duruyordu ve trafik yoktu. hiç hareket etmiyordu. Yanımda bir gölge hissettim ve birden adamın pencereye doğru geldiğini gördüm.” . Arabanın camlarına vurarak yanıma geldi ve başımı çevirdiğimde kapı kolunu zorlamaya başladı. Kapım kilitliydi ve şans eseri kilitliydi. Siena asistanımızla birlikte arkada oturuyordu. “Ne yapıyorsun?” diye bağırdım. tüm öfkemle içeriden pencereye vurarak. Ben mırıldanmaya başlayınca insanlar yanımıza geldi ve o, ‘Kaçtı’ dedi. Söyleyecek ilginç bir şeyim yok. Onun deli olduğunu söylerdim ama bu delilere yazık olurdu. Arabanın kapılarını her zaman kilitliyorum ve yazın bile camlarımı açmıyorum. Çantamı koltuğa koyduğum için onları da açmıyorum. Yanınızdan geçen biri bir şeyler yapabilir, bu yüzden kapınızı ve pencerenizi kapalı tutun. “Ortalık gerçekten deli insanlarla dolu. O anın paniğinden ve arkamda olduğu için plakasını alamadım.”

persembe-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu