Teknoloji

Neler tanıtılacak? Apple, yeni “Let Loose” etkinliğini duyurdu

Apple, Apple Pencil’ı tasvir eden bir görselin yanı sıra “Let Loose” (özgür ol) başlıklı bir sonraki özel etkinliği için davetiyeleri göndermeye başladı. 7 Mayıs günü gerçekleşecek bu etkinlikte, heyecanla beklenen yeni iPad Pro ve iPad Air modellerinin tanıtılması bekleniyor.

Ekim 2023’te herhangi bir etkinlik yapılmadığından dolayı yeni iPad’lere yönelik beklentiler oldukça yüksek. Son yıllarda iPad etkinlikleri sonbahar aylarında yapılıyordu. Ancak geçtiğimiz yıl bir etkinlik yapılmaması, iPad Pro’nun en son Ekim 2022’de güncellenmesi ve iPad Air’in Mart 2022’de sunulması nedeniyle birçok kişi Apple’ın bu cihaz serisi için planlarının ne olduğunu ve ne zaman güncelleneceklerini merak ediyordu.

Ayrıca Apple Pencil’a ait gibi gözüken bir görsel, Pencil serisinin de yenileneceğini gösteriyor olabilir. Mevcut modelin 2020’de piyasaya sürüldüğü ve Apple standartlarına göre uzun bir raf ömrü sağladığı göz önüne alındığında Magic Keyboard için de bir güncelleme sunulabilir.

Son olarak bu etkinlikte iki yeni iPad Pro cihazı ve iki yeni iPad Air cihazı olmak üzere dört iPad modelinin duyurulması bekleniyor.

Etkinlik Apple tarafından Apple.com üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

haberyalvac.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu