Haber

Mehmet Muharrem Kasapoğlu, taksi şoförü Oğuz Erge’nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu

Eski Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geçtiğimiz günlerde aracına bindiği müşteri tarafından vurularak öldürülen taksi şoförü Oğuz Erge’nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Eski Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, aracına bindiği müşteri tarafından vurularak öldürülen taksi şoförü Oğuz Erge’nin annesi evine gelerek taziyelerini iletti. Kasapoğlu daha sonra öldürülen taksicinin kayınvalidesinin evine giderek başsağlığı diledi.

Taksi şoförü Oğuz Erge’nin eşi Nevra ve kızı Naz Erge ile görüşen Kasapoğlu, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Oğuz kardeşimiz, o iyi kalpliliğiyle gece yarısı bir katili aracına alıyor. Tabii ki böyle bir şey düşünmesi mümkün değil çünkü ruhu iyidir, kalbi iyidir ve ne yazık ki o katilin saldırısında onu kaybettik, aslında olabilecek bir durum değil. normal olarak yorumlanır. Yaşanan ve yaşanan olay çok ama çok üzücüdür. O görüntüler gerçekten yürekleri dağlayacak kadar kötü. Öncelikle Oğuz kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum. Allah mekanını cennet eylesin, şereflendirsin. güzelliğiyle. Ve tabi ki sevenlerine ve kıymetli ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Olağan uyum ve kötülük her zaman mücadele halindedir ama elbette iyiler kazanır. Kötülerin kaybettiği de doğrudur. Kötü şeylerin de ortadan kalktığı da bir gerçektir, bu katilin gerekli cezayı alması doğaldır. İnşallah hep birlikte takipçisi olacağız ve bu anlamda gereğinin yapılması söz konusu olduğunda adaletin yerini bulacağına inanıyorum. Bu güzel yürekli kardeşimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. “Huzur içinde yatsın” dedi. – İZMİR

haberkarakoyunlu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu