Haber

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: Hakem çok temiz bir maç yönetti

Süper Lig’in 25. haftasında Kayserispor’un Beşiktaş’ı konuk ettiği karşılaşma 0-0 berabere sonuçlandı.

Maçın ardından açıklama yapan Başkan Ali Çamlı, şunları söyledi: “Alt ya da üst diye bir şey yok. İki takım da mağlup oldu. Bundan sonra her takımın aldığı puanların bir değeri var. Bugün beni sevindiren şey muhtemelen ilk kez hakemin konuşulmayacak olması. Türkiye çok temiz bir maç yönetti. Tebrikler hakem arkadaşlar, ellerinize sağlık. “Aslında maçların böyle olması lazım. Bazı seyircilerimiz Onur’a tepki göstermek istedi, duygulu bakışlar attı. Onur bize hizmet etti, para kazandı. Bu yüzden söylenecek bir şey yok. Kayseri’ye yakışan şekilde davranalım.”söz konusu.

“Kayserispor daha iyi olacak”

Takıma inandığını belirten Çamlı, “Bundan sonra Kayserispor için çok iyi olacak. Nasıl zirveye çıkabiliriz diye hesap yapıyoruz. Bunu başarabilecek teknik kadro ve sporcular var. Kayserispor daha büyük olacak” dedi. Uygun. Başakşehir maçına hazırlanacağız. Kuradan pek memnun kalamadık. İyi top oynadık. Her iki grubun oyuncuları da “Sizi tebrik ediyorum. Bundan sonra hem Kayserispor’a hem de Beşiktaş’a başarılar diliyorum” dedi.

“Burak Yılmaz’a güvenimiz tam”

Çamlı, teknik direktör Burak Yılmaz’a güveninin tam olduğunu söyledi. “Çocuk önce emekler, sonra yürür. Sonra koşar. Burak Hoca önce mağlup olmasın, sonra kazanmaya başlar. Burak Yılmaz gibi dünyanın tanıdığı bir milli futbolcuyu buraya getirmekten mutluluk duyuyorum. İnşallah. Öğretmenlik mesleği de futbol kadar güzel olacak. Ona güvenimiz tam.”Sözlerini söyledi.

haberkagithane.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu