Haber

KAYMEK’ten üniversite adaylarına tam destek

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
25 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri ​​arasında KAYMEK’te gerçekleşen Üniversite Tercih Rehberlik Günleri birçok adayın hayallerini gerçekleştirme çabasıyla sona erdi.

Huzur Çınarı Aile Danışma ve Rehberlik Merkezi’nin uzman ekibi tarafından gerçekleştirilen tercih danışmanlığı sürecinde merkez yoğun ilgi gördü. Üniversite hayallerine bir adım daha yaklaşan gençlere yönelik rehberlik hizmetini başlatan ve üniversiteyi tercih etmeleri için en doğru tercih olan Büyükşehir Belediyesi’nin bu hizmeti bu yıl da gençlerin ilgisini çekti, her yıl olduğu gibi.

Tarihi Kayseri Kalesi ve Kayseri Parkı’nda hizmet veren, veli ve öğrencilerden tam not alan Üniversite Tercihi Rehberlik Günleri kapsamında 2.327 öğrenci tercihini yaptı.

Büyükşehir Belediyesi’nin genç dostu hizmetlerinden çok memnun olduklarını ifade eden gençler, YKS tercihlerinde Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine yol gösterdiğini söylerken, veliler böyle bir hizmetin çok hoş olduğunu vurgulayarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Uzman tercih danışmanları, üniversite adaylarına birçok alternatif sunarak, özelliklerine ve amaçlarına göre tercihlerini pekiştirdi.

divrigi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu