Haber

Jayden Oosterwolde: Hedefim Premier Lig

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe’nin yeni transferi Jayden Oosterwolde, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

İşte başarılı sol bek sözlerinden öne çıkanlar…

“Parma’dan çok daha büyük bir topluluğa geldim”

“Burada olmaktan çok mutluyum. Türkiye’nin en büyük camiasına geldim. Buraya geldikten sonra Fenerbahçe’nin büyüklüğünü gördüm. Taraftar bu camia için büyük bir güç. Fiziksel ve mental olarak hazırım. Hazırım.” Parma’dan çok daha büyük bir topluluk için.” “Buraya geldim. Baskı olacak. Şampiyonluk yolunda Fenerbahçe’ye destek için geldim. Türkiye’de iyi bir performans sergileyeceğim. Jorge Jesus’tan çok şey öğreneceğimden hiç şüphem yok. Ondan sonra da ben istiyorum.” Premier Lig’e gitmek için.”

“Saldırıyı seviyorum”

Defansif olarak hızlıyım ve hızlıyım. Beni izlediyseniz hücumu da sevdiğimi görmüşsünüzdür. İtalya’da savunma tarafımı güçlendirdim. Hem savunmada hem de hücumda iyiyim.

“Ulusal bir grup hayalim var”

“Hollanda A2 Milli Grubu’na gidecektim ama sakatlığım nedeniyle gidemedim. Hollanda Milli Takımı’na gitmek gibi bir hayalim var. Bunun için Fenerbahçe’de iyi bir performans sergilemem gerekiyor.”

“İsa’dan öğreneceğim çok şey var”

“Jorge Jesus hakkında çok iyi şeyler duydum. Çok deneyimli bir koç. Ondan çok şey öğreneceğimden hiç şüphem yok.”

“Hedefim Premier Lig”

“Türkiye’de uygun bir performans sergileyeceğim. Sonra Premier Lig’e gitmek istiyorum. Çok teklifler geldi. Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. Mesleğimin bir sonraki adımını düşünerek Fenerbahçe’ye geldim. Katkıda bulunacağım.” Fenerbahçe’ye. Kupalar kazanmayı umuyorum. . Sonra ne olacağını göreceğiz. Umarım birçok kupa kaldırırım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu