Teknoloji

HyperX, Yeni Cloud2O Kulaklık ile Oyuncuların “Susuz Kalmalarına” Yardımcı Oluyor

HP’nin oyun ve esporda lider markası olan oyun çevre birimleri üreticisi HyperX, HyperX Cloud2O Hydration oyun kulaklığını duyurdu. Oyunlarda sıklıkla kullanılan “susuz kalma” ifadesinden ilham alınarak geliştirilen kulaklık, tam zamanında 1 Nisan’da oyuncularla buluşacak.

Susuzluk, en sevdiğiniz yapımları oynarken sizi oyun alanınızdan uzaklaştırarak baş ağrısına ve yorgunluğa neden olabilir. Bu durum oyun dünyasında sıkça karşılaştığımız sağlıklı bir slogan olan “susuz kalma” nın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Sonuç olarak su hayat demekse ve oyun oynamak bizim için hayat demekse o zaman doğal olarak su oyun oynamaktır diyebiliriz. İşte Cloud2O, su içmek için küçük bir hatırlatmaya ihtiyaç duyan tüm oyuncular için harika bir çözüm sunuyor.

Tüm gün süren yoğun oyun seansları sırasında dikkatinizin dağılması doğal olarak kolaydır. Bu nedenle Cloud2O size bir yudum su alma zamanının geldiğini hatırlatır. HyperX’in patentli Swerve teknolojisi, kulaklıktaki uygun şekilde yerleştirilmiş bir içme tüpünü döndürerek oyuncuların kulaklıktaki hazneden istedikleri içeceğe hızla ulaşmalarını sağlar.

HyperX NGENUITY yazılımı, içme aralıklarını hatırlatmanıza ve özelleştirmenize ve rezervuar seviyelerini kontrol etmenize olanak tanır. Oyun oynarken başınıza ateş mi çarptı? NGENUITY ile, bu sistemi çok sinirlendiğinizde sizi bir su spreyi ile serinletecek şekilde bile ayarlayabilirsiniz.

Bu su şaheseri için fiyatlandırma ve çıkış süresi henüz belirlenmedi. Ve her zamanki gibi, bu bir 1 Nisan Latifa duyurusu!

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

civrilhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu