Haber

Gökhan Akça adaylığını açıkladı

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Gökhan Akça, Aşağı Zaferiye Mahalle Muhtarı adaylığını dün kahvaltılı basın toplantısında açıkladı.

Ticaret Borsası Binası Biriyim Etkinlik Toplantı Balo Salonu’nda üyeleriyle birlikte toplantıya katılan Akça, konuşmasında önce basın mensuplarının 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı, ardından adaylığına ilişkin açıklamada bulundu.

Akça’nın açıklaması şu şekilde: “Doğduğum, büyüdüğüm, esnaf olarak çalıştığım Aşağı Zaferiye Mahallemize hizmet etmek için burada olduğumuzu söylemek için grubum ve ben Muhtar adaylığımı açıklıyoruz. Mahalle halkımız takdir ederse. Bize de mührü alma şansı verin, mahalle insanımızın muhtar olmanın farkını her zaman hissedeceği bir dönem yaşayacağız.” Umarım birlikte yaşarız.

Aşağı Zaferiye Mahallemizin ihtiyacı olan taze kanı ve mahallemizin yıllardır ihtiyaç duyduğu hizmeti vatandaşlarla iç içe olacak şekilde sağlamak adına bu göreve talibiz. Aşağı Zaferiye İlçemizin bir çocuğu olarak ben ve ekibim tereddütsüz hizmete adayız. Keşan’ın en önemli mahallelerinden Aşağı Zaferiye Mahallemizin tarihine ve geçmişine yakışır şekilde el ele hizmet etmek için oylarınızı rica ediyoruz. Sorunları ve eksiklikleri biliyoruz ve bu sorunların çözümü için 31 Mart 2024 yerel yönetim genel seçimlerinde pahalı mahallemiz halkından desteklerinizi bekliyoruz.”

Akça, üye adaylarının Mehmet Ertürk, Nuran Çelik, Cemal Şahit, Müjdat Arhatır, Salih Bulut, Aziz Çalen, Mustafa Çakır, Sıtkı Tokmak olduğunu belirtti.

pozantihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu