Teknoloji

Company of Heroes 3’ün konsol versiyonu 30 Mayıs’ta geliyor

 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Relic Entertainment, strateji taktik oyunu Company of Heroes 3 Console Edition’ın 30 Mayıs’ta PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış yapacağını duyurdu. Konsol versiyonu hem fiziksel hem de dijital olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Ön siparişler 25 Nisan’da açılacak.
 
Gerçek zamanlı strateji oyunu ilk olarak 23 Şubat’ta Steam üzerinden PC için yayınlandı.
 
Oyunun konsol versiyonu birçok geliştirmeyi içerecek.
 
 
 
Relic Entertainment tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan gerçek zamanlı strateji oyununun konsol versiyonu, dünya genelindeki oyunculara derin bir stratejik deneyim sunmayı amaçlıyor. Konsol oyuncuları, bu sürümde özel bir kullanıcı arayüzüne, tam denetleyici desteğine ve daha fazlasına sahip olacak.
 
Konsol versiyonu ise “Full Tactical Pause” gibi yeni özellikler içerecek. Bu özelliğin bir parçası olarak oyunculara savaş alanında taktiksel kontrol sunacak. Meydan okuma sırasında aksiyonu durdurarak, tüm hareketleri aynı anda koordine edebilecek ve her hareketi gerçek zamanlı olarak gerçekleştirebileceksiniz.
 
Oyun şu anda Steam’de 799,00 TL’den satışta. Digital Premium Edition 1.099,00 TL’den başlayan fiyatlarla oyunculara sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu