Yaşam

Buçe Buse Kahraman’ın Yalıçapkını bırakacağı iddiasının asılsız olduğu ortaya çıktı

Başrollerini Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun paylaştığı Su Kralı dizisinde Pelo karakterine hayat veren Buce Buse Kahraman’ın diziden ayrılacağı iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Dizide Ferit’in yasak aşkını oynayan Kahraman’ın kaderi belli oldu.

UZUN SÜRE TAKIMDA OLACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Buçe Buse Kahraman uzun bir süre fenomen dizinin kadrosunda yer alacak ve ikili arasındaki gerilim yükselmeye devam edecek. Dizinin 19. bölümünde Ferit’in Pelin’in elini bırakmaması konakta büyük bir krize neden olacaktır.

BUCE BUSE KAHRAMAN KİMDİR?

1 Nisan 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Buçe Buse Kahraman, ortaokul ve lise yıllarında oyuncu olmaya karar vermiş ve üniversitede okumak için sınavlara girmiştir. 9 Eylül’de Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü kazanan Kahraman, ilk projesinde 2017 yılında Makus Çocuk sinemasında Cansu karakterini canlandırmıştır. Daha sonra ilk dizi projesi Çarpışma’da Meltem karakterine hayat vermiştir. Yasak Elma dizisinde üçüncü döneminde yer alan Buce Buse Kahraman, Lila karakterine hayat vermiştir. Televizyon dizilerinin yanı sıra birçok dijital projede yer alan Hero, şimdi de Kingfisher dizisinde rol alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu