Haber

Bahçeli’den ‘İç savaş’ söylemlerine sert tepki: Kefenlerini getirsinler!

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

Alayını sandığa mı gömeceksin? Cumhurbaşkanı adayımız Erdoğan’a oy verir misiniz? Kararın kesin mi? Sonra sıra sende. Ekmeğimizi büyütme sırası sizde. Aziz milletim, kardeşliğimizi güçlendirme sırası sizde. Yarın isyancılar kaybedecek. Geçersiz demokratlar kaybedecek. Ekonomik tetikçiler kaybedecek. Öte yandan Türkiye kazanacak. 85 milyon Türk vatandaşımız kazanacak. İffetimiz davalarımızı kazanacak. Kazanmak için orada olduğumuzu mu söylüyorsunuz? Kaybedenler kulübünü sandığa gömmeye hazır mısınız?

Teyp çizicilerinden hesap soracak mısınız? Açık hesap yarın sandıkta görülecek.

“GÖMLEKLERİNİ YANLARINDA GETİRİN”

“Kılıçdaroğlu kazanmazsa iç savaş çıkar” diyenler kefenleriyle, sarı çantalarıyla gelsinler. Bu ittifak saçma sapan direnişini ve ahlaksız tavrını sürdürüyor. Saçmalık, yıkım onların içinde. Ülkesine sırtını dönmüş, milletine sırt çevirmiş iki yüzlü bir muhalefet anlayışı var. İnkar etsen de Selahattin Demirtaş teröristtir. Ortağınızın HDP’si bölücü.

Sıkıntıya düştüğünüzde meclis af ilan edecek dediniz. Sayın Kılıçdaroğlu, teröre destek veren bir kalpsizin aynı zamanda terörün koruması altına alınacağını bilmiyor musunuz? Göremiyor musun? Ey Kılıçdaroğlu, hala farkında değil misin? Hiç mi utanmıyorsun?

“TÜRKİYE’NİN BUNA HAKKI OLAMAZ”

Aynı şeyleri DOĞRU Parti için de söylemek mümkün. Türkiye onlara emanet edilemez. Bunlara asla inanılamaz. Cumhur İttifakı, ömrünü Türk milletine adamış, tek yürek, tek bilek, tek nefes olmuştur. Onların Türkiye düşmanı efendileri varsa bizim de Türkiye’miz var, Burdur.

ABD, Avrupa, Londra tefecileri, terör örgütleri, Soros uşakları, Pensilvanya, emperyalizmin kuklaları, küresel çeteler ve küresel medya Cumhurbaşkanlığı İttifakı’nın Başkanlık Sisteminden rahatsız. Recep Tayyip Erdoğan gitsin diyenler korkaklardır. İnşallah sadece yıkmakla kalmayıp kökünden kazıyacağız.

 

haber-mamak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu