Yaşam

Apple Faiz Getirisi Sistemine Yatırılan Para Miktarı

ABD merkezli teknoloji devi Apple, geçtiğimiz hafta Apple Card müşterilerinin beğenisine sundu. yeni bir finansal hizmet sunuldu. Bu hizmet, tüketicilerin vadeli mevduat hesapları açmasına, faiz getirileri alıyordu. Bu hizmetle ilgili gelen son haberler, Apple’ın yeni hizmetinin tüketicilerin ilgisini çektiğini ortaya koyuyor. İçin Elma KartıSahipler, ilk günlerden itibaren bu hizmete büyük miktarlarda para yatırdılar.

Konuya yakın kaynakların açıklamalarına göre Apple’ın tasarruf hesabı uygulaması ilk gün başladı. 400 milyon dolar dengeyi gördü. İlk dört günün sonunda 990 milyon dolar Apple üzerinden faiz geliri elde etmek isteyen tüketiciler tarafından Apple’a yüklü miktarda para emanet edildi. Kaynaklara göre tasarruf hesabı açan tüketici sayısı 240 bingeçti.

Yıllık yüzde 4,15 faiz getirisi tüketiciyi sevindirdi!

Konuyla ilgili yapılan açıklamalar, Apple’ın faiz gelir sistemindeki yıllık yüzde 4.15’lik getirisinin tüketiciyi etkileyeceğini gösteriyor. lütfen bu ortaya çıkarıyor. Bir ödeme şirketi olan Crone Consulting’in CEO’su Richard Crone, Forbes’e şunları söyledi: Fed’in faiz oranlarını artırma kararı, bankaların kredi verirken daha yüksek kredi talep etmesine neden oldu. Ancak tasarruf hesaplarında bu olmadı. Oranlar biraz değişti. Bu, Apple’ınki gibi hizmetler için de geçerlidir. artan ilgi

Tabii şunu söylemekte de fayda var. 1 milyar dolar civarında bir coin küçümsenecek seviyede değildir ve yatırımcılar paralarını kolay kolay başkasına emanet etmezler. İşte Apple’ın tüketiciye sunduğu şey. güvenve tüketicilerin gözünde şirketin imajının net bir göstergesi.

Apple’ın faiz getirisi hesabıyla ilgili tüm ayrıntılar için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu