Haber

A milli Takım kadrosu beli oldu! Kadroda kimler var?

Mart 2023’te başlayacak olan EURO 2024 Elemeleri için ideal kadroyu bulmayan çalışan Stefan Kuntz ve ekibi, genç yeteneklerin milli takım performanslarını da görmek adına bazı isimleri ilk kez aday kadroya dahil etti.

DÖRT İSİM İLK KEZ A MİLLİ TAKIMDA

Fenerbahçe forması giyen Arda Güler, Torino’da mesleğini sürdüren Emirhan İlkhan, Beşiktaş’ta iyi bir performans sergileyen Tayyip Talha Sanuç ve ligin flaş ekiplerinden Adana Demirspor’un savunma oyuncusu Samet Akaydın, bu doğrultuda birinci kere A Ulusal Kadro aday takımına çağrıldı. Genç futbolcularmilli kadroya çağırdıkları haberi alınca büyük sevinç yaşadılar.

A MİLLİTAKIIMA HANGİ FUTBOLCULAR GERİ DÖNDÜ?

Şenol Güneş’in yeniden Beşiktaş’ın başına misyona gelmesiyle performansını artıran Cenk Tosun’un yanı sıra Fenerbahçe’den Emre Mor ve Başakşehir’den Deniz Türünç de uzun bir aradan sonra yenidenmilli takım aday kadrosuna çağırdı.

A MİLLİ TAKIM KADROSUNDA KİMLER VAR?

A Milli Futbol Takımı‘nın aday takımı açıklandı. Stefan Kuntz ve takımı, genç yeteneklerin ulusal ekip performanslarını da görmek ismine birtakım isimleri birinci sefer aday takıma dahil etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu