Yaşam

30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aldatma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hile yeni bölümde neler olacak?

İhanet etmek Tims&B Productions imzalı, ilk bölümü 22 Eylül 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun yaptığı, senaryosunu Yıldız Tunç’un yazdığı, başrollerini Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu’nun paylaştığı drama Türk televizyon dizisidir. 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aldatma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hile yeni bölümde neler olacak?

HİLE NE ZAMAN, NE ZAMAN?

Kopya her Perşembe 20:00’de ATV’de.

30. BÖLÜM FRAGMANI NEDENİYLE YAYINLANDI?

Aldatma 29.bölüm fragmanının ardından 30.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı bugünkü bölümün ardından ATV’nin resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tarık’tan sürpriz çıkış

Zeliş’in Yeşim’le olan akrabalığının ortaya çıkması bomba etkisi yaratır. Bu tesadüften şüphe duyan Emine, Ozan’ın Zeliş’e bakış açısını sorgulamasına neden olur. Masumiyetini kanıtlamak için çaresiz kalan Zeliş, kendisini Oltan’la tehlikeli bir görevin içinde bulur.

Diyarbakır’dan tanıdık bir yüzün ortaya çıkması Behram cephesinde şartların değişmesine neden olacaktır. Oylum kendisini büyük bir tehlikenin içinde bulunca Behram, Oylum’un hayatı için kendi hayatını riske atar.

Kendini Sezai’nin davasına adayan Güzide, Tarık konusunda da radikal bir karar vermek zorunda kalır. Ancak bu karar onu hiç tahmin edemeyeceği bir sonuca götürecektir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Umarım hamile kızına iyi bir şans bulursun!”

Tarık’ın mahkemedeki son saldırısı herkesi şaşırtır. Kararına kimse anlam veremese de Güzide ve Oltan bunun sebebini kendilerine göre anlarlar. Gerçek ortaya çıkınca Ozan, Zeliş konusunda çıkmaza girer. Ne olursa olsun ikisi de aileleri yüzünden birlikte olamayacaklarını anlarlar.

Artık geri dönüşü olmayan bir yola giren Oylum, ne yaparsa yapsın endişesini ve mutsuzluğunu gizleyememektedir. Tolga ve Selin’in birlikteliğine tanık olurken bir yandan da ailesini kendisinin bile inanamadığı aşkına inandırmak zorundadır.

Tüm bu olanlara rağmen çevresindekilerin dürüstlüğüne güvenmesine rağmen kötü sürprizlerle karşılaşmaktan kendini alamaz. Ancak Güzide’nin onlar için mutlak bir mükâfatı olacaktır.

ALDATMACA TAKIMI

Vahide Perçin – Güzide Yenersoy

Ercan Kesal – Ali Sezai Okumuş

Mustafa Uğurlu – Tarık Yenersoy

Yusuf Çim – Ozan Yenersoy

Cem Bender – Oltan Kaşifoğlu

Caner Şahin – Tolga Kaşifoğlu

Feyza Sevil Güngör – Oylum Yenersoy

Asena Giryken – Yeşim Denizeren

Cem Surgit – Ümit Özgüder

Meltem Baytok – Nazan Tokluca

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu